HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Vonon zyrtarizimi, Hasi e Duka vazhdojne negociatat
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 26 Tetor 2011 23:29   pdfShtypEmail

Besnik_HasiEshte shtyre zyrtarizimi Besnik Hasit ne krye te Kombetares Shqiptare. Burime prane Federates Shqiptare te Futbollit kane treguar per faqen tone se ish kapiteni kombetares do te marre drejtimin e kuqezinjve por zyrtarizimi marreveshjes dhe prezantimi para mediave do te behet disa dite me vone. Per momentin Besnik Hasi dhe presidenti Armando Duka jane duke negociuar per disa detaje te kontrates por me shume mundesi projekti per te ardhmen do ti besohet ish kapitenit.


busy
komente