HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe dhe Artan Bushati në Laç
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 24 Tetor 2009 13:56   pdfShtypEmail
josip_kuzheTrajneri i Kombetares se Shqiperise Josip Kuzhe, qe prej minutes se 25-te eshte duke ndjekur takimin Laci-Vllaznia. Gjithashtu kete takim eshte duke e ndjekur edhe trajneri i U-21 te Shqiperise Artan Bushati i cili ndryshe nga Kuzhe e ka ndjekur kete takim qe prej fillimit. Te dy trajneret jane duke u interesuar per lojtare te mundshem qe ti seleksionojne me skuadrat e tyre perfaqesuese.

Klevis Bejkolli

busy
komente