HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Te enjten Kuzhe mbyll kapitullin Shqiperi, gati zyrtarizimi per Hasin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 19 Tetor 2011 22:21   pdfShtypEmail

Besnik_HasiTe enjten do te behet zyrtar largimi i Josip Kuzhes nga Kombetarja e Shqiperise. Presidenti Duka do te takoje kroatin qe drejton kuqezinjte prej dy vite e gjysem dhe do ti kerkoje prishjen e kontrates qe i perfundon ne fund te ketij viti. Ne dy miqesoret e muajit nentor do te jete dikush tjeter ne stol. Edhe per pasardhesin e tij pritet qe te enjten te mesohet zyrtarisht emri i ri. Burime ne Federaten Shqiptare te Futbollit kane konfirmuar se Besnik Hasit do ti besohet nje projekt afatgjate per rinovimin e perfaqesueses. Pas largimit te Kuzhes mund te behet edhe zyrtarizimi i ish kapitenit kuqezi si trajneri i ri per Shqiperine.


busy
komente