HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Demtohet ne fytyre Samir Ujkani
nga AlbaniaSoccer   E diel, 16 Tetor 2011 17:04   pdfShtypEmail
ujkani_suedi_shqiperi_goli_4Portieri i kombetares se Shqiperise Samir Ujkani eshte demtuar rende ne fytyre dhe eshte larguar ne minuten e 40-te nga ndeshja Novara-Bologna e zhvilluar sot per Serie A. Ujkani pas nje perplasje eshte cuar ne spitalin me te afert dhe eshte diagnostikuar me frakture te hundes dhe frakture te disa dhembeve. Akoma nuk dihet e sakte se sa kohe lojtari do te qendroje jashte fushave, por kryesore eshte sherrimi i tij sa me i shpejte.

busy
komente