HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Rriten kuotat per Besnik Hasin, gati nje vend per te ne drejtim
nga AlbaniaSoccer   E premte, 14 Tetor 2011 22:23   pdfShtypEmail
Besnik_HasiNuk eshte akoma e konfirmuar por se fundmi jane shtuar gjasat qe drejtimin e kombetares ta marre ish futbollisti Besnik Hasi. Emri i tij perflitet me se shumti ne FSHF dhe burime te aferta konfirmojne se presidentit Duka po i mbushet mendja per tja besuar Hasit dhe per te zgjedhur kete rradhe nje trajner shqiptar. Per momentin ai po shqyrton disa mundesi dhe shume shpejt do te mesojme zyrtarisht se kush do te marre drejtimin e kuqezinjve. Kuzhe eshte e sigurte qe nuk do te jete me ne krye te kombetares nderkohe qe vete Duka po influencohet me se shumti nga presioni qe po ushtron opinioni sportiv, tifozet kuqezi por dhe mediat qe deshirojne nje trajner shqiptar. Besnik Hasi dhe projekti i tij eshte gati

busy
komente