HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet: Faj? Kuzhe, JO!
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 12 Tetor 2011 22:34   pdfShtypEmail

josip_kuze_armand_dukaTifozet kuq e zi jane kundra shkarkimit te trajnerit Josip Kuzhe. Dicka te tille, ata e kane vertetuar dhe ne ndeshjen e fundit te eleminatoreve kunder Rumanis. Ku gjate gjithe ndeshjes kane brohoritur ne kore emrin e Josip Kuzhe-s, gjithashtu nuk kane munguar dhe banderolat ne drejtim te tij.

Madje ne njeren prej tyre shkruhej: “Faj? Kuzhe JO”, duke hequr nga ai pergjegjesit e deshtimit ne keto eleminatore dhe duke e drejtuar gishtin diku tjeter.


busy
komente