HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Rinis te djelen grumbullimi kuqezinjve
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 08 Tetor 2011 23:14   pdfShtypEmail

kombetatja_zbret_autobuzTe djelen ne oren 12:00 do te rinise ne Durres grumbullimi i lojtareve te kombetares. Menjehere sapo mbaroi ndeshja me Francen, delegacioni kuqezi u nis per ne Shqiperi dhe mberriti ne Tirane ne oret e para te mengjesit. Kuzhe i la te lire lojtaret te pushonin te shtunen per ti lene takim te djelen. Ai do te pergatise keto dy dite ndeshjen e fundit te vlefshme per eleminatoret e EURO 2012-tes dhe do te stervise skuadren e tij ne pasditen e te djeles dhe te henes.


busy
komente