HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Tifozet kuqezi nuk do te mungojne ne “Stade De France”
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 06 Tetor 2011 23:24   pdfShtypEmail

tifo_kuq_e_zi_rrugveShqiperia do te luaj te premten ne oren 21:00 me Francen dhe pavarsisht pozites se dobet ne klasifikim, tifozet kuqezi nuk do ta lene vetem perfaqesuesen. Ne nje numer te konsiderueshem ata priten te bejne kuqezi sic kane bere ne te gjithe Europen ku ka luajtur Shqiperia. Organizim ka pasur nga Shqiperia per kete ndeshje, por ne nje numer te madh pritet te udhetojne tifozet shqiptar qe jetojne edhe punojne jashte vendit. Thirrjet “Shqiperi Shqiperi” do te ushtojne te premten ne mbremje edhe ne mes te Parisit, ne stadiumin “Stade De France”.


busy
komente