HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Konfirmohet formacioni zyrtar kunder Frances
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 06 Tetor 2011 23:19   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitet1Kombetarja e Shqiperise do te luaj neser nje ndeshje shume te veshtire perballe Frances. Trajneri Josip Kuzhe 24 ore para se te luhet nga Parisi ka konfirmuar edhe nje here formacionin me te cilin ai do ta nise nga fillimi. Kroati i perfaqesueses kuqezi ka rreshtuar nje skuader mbrojtese qe do te provoj kundersulmin si te vetmen arme per te ndeshkuar gjelat.

Formacioni  4-2-3-1

Ujkani

Dallku Lila Cana Vangjeli

Duro Lika

Muzaka Hyka Roshi

Salihi


busy
komente