HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Policia merr masa te larta sigurie per ndeshjen Shqiperi-France
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 01 Shtator 2011 15:18   pdfShtypEmail

tifo_kuq_e_zi_rrugveNepermjet nje komunikimi per  mediat policia e Tiranes ka treguar se masat per mbarevajtjen e ndeshjes Shqiperi-France do te jene te larta.Gjate dites se neserme nga ora 14:00 deri ne mesnate do te bllokohen rruget qe te cojne drejt stadiumit dhe nuk do te lejohet parkimi i automjeteve ne sheshin "Italia" dhe prane stadiumit. Policia e kryeqytetit beri te ditur se do te ushtrohet kontroll i imtesishem i tifozeve qe do te hyjne ne stadium dhe per kete do te intastalohen disa filtra kontrolli qe do te pengojne futjen e sendeve te forta ne stadium. Interesimi per ndeshjen e neserme ka qene shume i madh dhe Qemal Stafa do te jete i mbushur plot e perplot.


busy
komente