HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Biletat perfundojne ne tregun e zi, dyfishohen cmimet
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 31 Gusht 2011 17:48   pdfShtypEmail
stadiumi_kombetar_qemal_stafa_thumbSapo eshte pare interesimi i madh per ndeshjen Shqiperi –France biletat jane blere nga ata qe bejne tregun e zi kur ka te tilla raste. Menjehere cmimet e biletavejane dyfishuar dhe pritet te rriten akoma me shume me te afruar ndeshja. Policia dhe FSHF-ja duhet te marrin masa per keto qe ndodhin sepse keshtu vuajne tifozet dhe sportdashesit shqiptar te interesuar te ndjekin dhe perkrahin kombetaren kuqezi.

busy
komente