HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012/ Kuzhe zbardh listen e lojtareve per dy ndeshjet e shtatorit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 26 Gusht 2011 19:47   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseJosip Kuzhe ka zbardhur listen e lojtareve te grumbulluar per dy ndeshjet e shtatorit kunder Frances dhe Luksenburgut. Mes lojtareve te therritur prej tij spikat afrimi i Franc Veliut, Orges Shehit dhe Ahmed Jonuzit. Serish ai ka injoruar talentin e Kelnit, Odise Roshi qe as kete rradhe se ka patur ne planet e tij.


Lista e plote e lojtareve te grumbulluar nga Kuzhe

Portiere: Isli Hidi, Orges Shehi dhe Saimir Ujkani.

Mbrojtes: Debatik Curri, Lorik Cana, Armend Dallku, Franc Veliu, Admir Teli dhe Kristi Vangjeli.

Mesfushore: Gilman Lika, Gjergji Muzaka, Ansi Agolli, Klodian Duro, Ervin Bulku, Altin Lala, Emiljano Vila, Ervin Skela, Jahmir Hyka.

Sulmues: Erjon Bogdani, Hamdi Salihi, Elis Bakaj, Ahmed Jonuzi, Edmond Kapllani.

busy
komente