HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Kombetarja Franceze do te vij me 31-Gusht ne Tirane
nga AlbaniaSoccer   E premte, 26 Gusht 2011 08:31   pdfShtypEmail

ball_goalEkipi kombetar Francez do ti filloje pergatitjet anti-Shqiperi me daten 29-Gusht ku te gjithe lojtaret e grumbulluar do te jene nen urdhrat e trajnerit Laurent Blanc. Ne daten 31-Gusht pas stervitjes se fundit qe do te zhvillojne ne vendin e tyre do ti drejtohen aeroportit “ Le Bourget” ne oren 15:30 per te udhetuar drejt Tiranes. Mberritja ne kryeqytetin Shqipetar ne oren 18:30 dhe akomodimi ne hotel “Sheraton Tirana”.

Ne daten 1-Shtator ne oren 17:00 trajneri Laurent Blanc i shoqeruar nga nje lojtar i tij do te dalin ne konferenc shtypi. Ne oren 18:00 do te zhvillohet stervitja ne stadiumin “Qemal Srafa”. Kjo seanc stervitore mund te ndiqet nga mediat, por vetem per nje ore.

Ne daten 2-Shtator ne oren 21:00 ndeshja Shqiperi-France ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”.


busy
komente