HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Arjan Beqaj "var dorashkat"!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 16 Gusht 2011 21:50   pdfShtypEmail
beqaj_nderhyn_kuqe_Portieri i kombetares se Shqiperise Arjan Beqaj i ka dhene lamtumire futbollit te luajtur duke u larguar perfundimisht nga ekipi kombetar. Beqaj, gjithashtu i ka dhene fund edhe futbollit te luajtur ne rang klubi. Demtimet e njepasnjeshme vitet e fundit e kane veshtiresuar shume aktivizimin e tij duke mos ndjere forme optimale. Ne kete menyre, nje nga portieret veteran te futbollit shqiptar i ka "varur dorashkat" perfundimisht.

busy
komente