HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Hotel Tirana International rezidenca e kombetares
nga AlbaniaSoccer   E diel, 07 Gusht 2011 22:23   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitet1Rezidenca e Kombetares per kete radhe do te jete Hotel Tirana Intrenational ndersa pergatitjet do te zhvillohen ne Stadiumin "Selman Stermasi" dhe ne fushen sportive "Skender Halili"

Te djelen ne Tirane ka nisur grumbullimi i skuadres sone perfaqesuese e cila do te ndeshet ne nje miqesore  me Kombetaren e Malit te Zi me date 10 gusht 0ra 20.00 ne Stadiumin “Loro Borici" te qytetit te Shkodres.


busy
komente