HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Lista e lojtareve te grumbulluar per miqesoren me Malin e Zi
nga AlbaniaSoccer   E diel, 07 Gusht 2011 21:55   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeTrajneri kuqezi Josip Kuzhe ka grumbulluar 20 futbolliste te cilet kane qene ne listen e tij edhe ne dy ndeshjet e fundit zyrtare zhvilluar me Bjellorusine ne Tirane dhe Bosnje-Hercegovinen ne Zenica.

Portjere: Ujkani e Beqaj,

Mbrojtes: Lila, Curri, Dallku, Vangjeli, Agolli, Teli,Cana,

Mesfushe: Bulku, Lala. Duro, Lika, Hyka, Muzaka,Vila

Sulmues: Bogdani, Salihi, Bakaj, Kapllani


busy
komente