HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Argjentine-Shqiperi luhet ne oren 23:15 me oren tone lokale
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 16 Qershor 2011 23:26   pdfShtypEmail

river-plate-stadium-1Ndeshja miqesore mes yjeve te Argjentines dhe Shqiperise do te luhet te henen ne oren 18:15 por qe ne oren tone lokale i bie ne oren 23:15. Ky orar i jep mundesine te gjithe tifozeve kuqezi qe te ulen para televizorit dhe te shijojne emocione te paharrueshme. Ylli i futbollit boteror Lionel Messi do te jete kundershtari i kombetares sone por dhe yjeve te tjere ne stadiumin Monumental te Buenos Aiersit.

Edhe pse me lojtare reserve Shqiperia do te luaj nje ndeshje te madhe e do perpiqet te bej figuren e te madhes perballe lojtareve te klasit boteror.


busy
komente