HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Neser ne mesdite behet nisja per ne Argjentine
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 16 Qershor 2011 20:05   pdfShtypEmail

kombetatja_zbret_autobuzLojtaret e ekipit kombetare do te jene neser ne oren 11:45 ne aeroportin e Rinasit “Nene Tereza”, per te bere nisjen drejt Argjentines se larget. Lojtaret jane lene te lire dhe nuk jane grumbulluar duke kaluar naten prane familjeve te tyre. Nje organizim shume i dobet i kesaj miqesore nga ana e FSHF-se, arsyet e te ciles nuk dihen. Nese do te kishim kerkuar ne kete miqesore luksi duhet te paguanim minimalisht 2-milione euro per tu perballur me Mesin & CO. E kur na vjen mundesia per tu perballur me nje superfuqi boterore te futbollit nuk dime ta shfrytezojme, por me te gjitha gjasat kjo miqesore do te kthehet ne nje miqesore turpi per ekipin tone kombetare.


busy
komente