HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 19 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Xhafaj i bashkohet skuadres ne Oher
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 15 Qershor 2011 22:16   pdfShtypEmail

daniel_xhafa_flamurtariDaniel Xhafa me ne fund i eshte bashkuar skuadres vlonjate ne stervitje. Sot sulmuesi ka filluar sezonin e ri me Flamurtarin dhe stervitjen e pare ai e ka zhvilluar ne Oher aty ku djemte e Maganit po bejne fazen pergatitore para ndeshjeve te Europa Liges. Xhafa menjehere eshte pershendetur me shoket e skuadres dhe trajnerin e ka filluar stervitjen vecmas grupit sepse eshte mbrapa ne planin fizik e atletik. Flamurtari do luaj ne turin e pare te Europa Liges dhe Magani po mendon te bej gati sa me shpejt skuadren me shpresen se do te mundin te kalojne turin e pare qe eshte dhe objektivi i vlonjateve per veren e ketij viti.

 


busy
komente