HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Shqiperia mberrin dhe akomodohet ne Zenice
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 06 Qershor 2011 21:27   pdfShtypEmail
kombetatja_zbret_autobuzKombetarja e Shqiperise te henen rreth ores 15:00 ka arritur ne Zenice dhe u akomodua ne hotelin "Dubrovnik", ku do te qendroje deri ne zhvillimin e ndeshjes eliminatore me Bosnjen e Hercegovinen. Ndeshja e radhes eliminatore per EURO 2012, luhet te marten ne ora 20:15 minuta ne stadiumin “Biljino Polje” ne Zenice. Shqiperia do kerkoje te befasoje boshnjaket. Kuqezinjte tane ka nje pike me shume se boshnjaket, me te cilet ne ndeshjen e pare ne Tirane barazuam me rezultatin 1-1. Mediat boshnjake por edhe opinioni sportiv atje pret nje fitore nga perfaqesuesja e tyre ne ndeshjen e neserme perballe Shqiperise. Te henen Shqiperia ne drejtimin e Kuzhes ka zhvilluar edhe stervitjen e zakonshme para ndeshjes ne stadiumin “Biljino Polje” aty ku do te luhet supersfida.

busy
komente