HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Shqiperia te henen paradite drejt Bosnjes
nga AlbaniaSoccer   E diel, 05 Qershor 2011 23:26   pdfShtypEmail
Kombetarja-e-ShqiperiseKuqezinjte do te largohen nga Durresi te henen paradite dhe te gjithe se bashku do te grumbullohen ne aeroportin Nene Tereza. Nje Charter i vendosur enkas per kombetaren kuqezi ne oren 11:30 do ti dergoje ata ne Sarajeve. Ndeshja do te zhvillohet ne qytetin e Zenices te marten ne oren 20:30. Te henen mbasdite Kuzhe do te zhvilloje stervitjen e fundit me te tijet dhe ku do te percaktoje perfundimisht formacionin qe do te kerkoje ne fitoren e lavdishme te marten ne mbremje kunder Bosnje Hercegovines. Te merkuren me pas po gjate paradites pritet qe kuqezinjte te rikthehen ne atdheun e tyre.

busy
komente