HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Kuzhe le pese kuqezinj ne shtepi
nga AlbaniaSoccer   E diel, 05 Qershor 2011 23:20   pdfShtypEmail
josip_kuzhe1Nga 23 lojtaret e grumbulluar prej nje jave trajneri i kombetares shqipetares ka lene pese ne shtepi si. Te panevojshem per te para ndeshjes me Bosnjen ka qene Gilman Lika, Emiljano Vila, Isli Hidi, Edmond Kapllani dhe Endri Vrapi. Kapllani ishte ne planet e Kuzhes por demtimi qe pesoi para disa ditesh e beri te pamundur gadishmerine e tij per kombetaren dhe trajnerin kroat qe drejton Shqiperine. Keta pese futbolliste do ti bashkohen prape ekipit tone perfaqesues per ndeshjen miqesore qe do te luajme me Argjentin ne Buenos Aires ne 20 qershor.

busy
komente