HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Lorik Cana: Barazimi nje rezultat shume i mire per Shqiperine!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 04 Qershor 2011 16:55   pdfShtypEmail

lorik_cana_kuqeziLideri i kombetares Shqipetare Lorik Cana ne konferencen per shtyp ka folur per ndeshjen me Bosnia Herzegovinen duke deklaruar se:

“Nje barazime ndaj Bosnia Herzegovines do te ishte nje rezultat shume i mire per ne. Pas Frances ata jane favoritet e dyte per te kaluar me tej. Kane nje ekip shume te forte e mjaft te pergatitur fizikishte. Ne perballjen me ne ata do te luajne pare tifozerise se tyre dhe do te kene nje deshire te madhe per te fituar, c’ka do te thote qe do te jete tjeter skuader nga ajo qe u paraqit ne Rumani. Ne kemi armet tona te forta dhe shpresojm ta godasim kundershtarin ne momentet e veta me te mira duke e demoralizuar e nese ja arrijme kesaj mendoj se do dalim me nje rezultat pozitiv ne perfundim te ndeshjes”.

Klevis Bejkolli


busy
komente