HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Argjentina me Mesin, rrezikon Tevez
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 18 Maj 2011 05:00   pdfShtypEmail
ball_goalArgjentina, mund te luaje ne miqesoren e fundit perpara fillimit te Kupes se Amerikes pa Carlo Tevez kapitenin e Manchester City, Fitueses se Kupes se Anglise. Tevez eshte nje lojtar i mire dhe me eksperience, por ne ate pozicion une do te luaje me Mesin", u shpreh trajneri i Argjentines Sergio Batista per mediat, duke i krijuar mediave nje imazh te Argjentines pa Tevez ne Kupen e Amerikes

Klevis Bejkolli

busy
komente