HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shqiperia do te luaje me 4-4-2
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 14 Tetor 2009 05:36   pdfShtypEmail

kombetarja_ne_malteTrajneri kroat Josip Kuzhe edhe ne ndeshjen e fundit ndaj Suedise do te luaje me dy sulmues. Ne mbrojtje pritet qe te debutoje Altin Haxhi ne vend te Kristi Vangjelit te demtuar, kurse ne mesfushe pritet qe ne vend te Ansi Agollit te aktivizohet Gilman Lika ose Jahmir Hyka.

Formacioni i mundshem : 

Ujkani – Dallku,Curri,Cana,Haxhi – Bulku, Duro, Skela, Lika – Salihi, Bogdani 

Trajner : Josip Kuzhe

Nga Solna
Filip Nemouche


busy
komente