HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 25 Gusht 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
FSHF/ Ne maj pritet nje miqesore
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 13 Prill 2011 18:38   pdfShtypEmail
fshf_logoPrane FSHF jane hapur zera zyrtare se ne fund te majit kombetarja kuqezi do te kete nje ndeshje miqesore. Tani per tani nuk behet i ditur emri i kundershtarit pasi pritet zyrtarizimi perfundimtar i pales qe do te vizitoje Shqiperine.

Besi Donati

busy
komente