HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Elis Bakaj shenon golin e pare
nga AlbaniaSoccer   E martë, 12 Prill 2011 16:34   pdfShtypEmail
elis_Bakaj_dinamo_bukureshtDinamo e Bukureshtit, ekipi ku luan futbollisti i kombetares tone, Elis Bakaj ka fituar sot me shifrat 3-1 kunder Unirea Urziceni. Pjese e kesaj fitore eshte bere edheBakaj duke shenuar golin e trete per ekipin e kryeqytetit Rumun ne minuten e 90-te. Eshte goli i pare i tij ne nje ndeshje zyrtare ne kampionatin Rumun te futbollit.
Besi Donati

busy
komente