HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ervin Skela, kapiten edhe ndaj Suedise
nga AlbaniaSoccer   E diel, 11 Tetor 2009 20:39   pdfShtypEmail

skela_greuther_albania_thumbFantazisti i skuadres perfaqesuese te Shqiperise, mesfushori Ervin Skela pritet qe te jete kapiten i Shqiperise edhe ne takimin e fundit te ketyre eliminatoreve. Skela ka qene kapiten I ekipit te Shqiperise ne 4 takimet e fundit rresht dhe pritet qe ta drejtoje skuadren “kuq e zi” si udheheqes ne fushe edhe gjate ketij takimi qe do te jete e gjashta ne keto eliminatore. Praktikisht, Skela dhe Lala (4 ndeshje) kane ndare detyren e kapitenit ne keto ndeshje kualifikuese per Kupen e Botes

Klevis Bejkolli


busy
komente