HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne Fokus / Takim "privat" midis FSHF dhe IFA-Sport
nga AlbaniaSoccer   E martë, 05 Prill 2011 00:38   pdfShtypEmail
fshf_logoSot rreth ores 18:30 sekretari i FSHF-se Edurd Prodani eshte takuar me nje perfaqesues te IFA-sport. Takimi eshte bere jo shume i bujshem dhe nuk jane bere te ditura detajet e tij, por mendohet qe konflikti i hapur midis FSHF-se me RTSH-ne dhe problemet me Supersportin te kene qene pjese perberese e ketij takimi.

Andis Shoshi

busy
komente