HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
E fundit / Kryeministri Berisha zbulon emrin e ri te Stadiumit!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 29 Mars 2011 00:19   pdfShtypEmail
Stadium_dritaPas shume hamendesimeve dhe aludimeve per emrin e ri te stadiumit kombetar, perfundimisht i dhame fund ketyre pyetjeve, pasi ka qe vete kreu i ekzekutivit shqipetar qe e zbuloi emrin e ri te stadiumit kombetar. Z.Berisha tha ne nje mbledhje nder te tjera, se stadiumi i ri do te vije dhe me nje emer tjeter, ai do te quhet stadiumi kombetar "Kuq e Zi".

Edi Kaja

busy
komente