HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2012 / Biletat shitur gati plotesisht
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 26 Mars 2011 19:24   pdfShtypEmail
bileta_per_ndeshjeDeri pak caste perpara fillimit te takimit mesohet nga zyrtare te FSHF-se se deri tani jane shitur mbi 14.000 bileta dhe ne minutat ne vazhdim pritet te shiten edhe ato bileta qe nuk jane blere akoma nga tifozat. Ky takim ka patur nje vleresim te madh nga sportdashesit shqiptar duke patur parasysh pozitat ne te cilat ndodhen te dyja skuadrat. Praktikisht mendohet se kjo ndeshje do te zhvillohet ne nje stadium te mbushur plotesisht.

Besi Donati

busy
komente