HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 27 Shkurt 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Bjellorusia mberrin ne Tirane
nga AlbaniaSoccer   E premte, 25 Mars 2011 16:17   pdfShtypEmail
bjellorusiaNeser ne mbremje do  te luhet ndeshja e shume pritur Shqiperi - Bjellorusi. Kombetarja jone ka disa dite qe po behet gati  per kete takim te rendesishem, por edhe miqte po ashtu. Sot paradite ne ambientet e aeroportit "Nene Tereza" ka mberritur kombetarja Bjelloruse se bashku me stafin e saj. Vec ketyre se bashku me ekipin po edhe ne nje avion me pas kane mberritur pothuajse 300 tifoze bjelloruse. Kjo ndeshje eshte parashikuar si  shume e veshtire dhe decizive per ecurine e te dyja skuadrave ndaj dhe te dyja tifozerite perkatese po  bejne punet e tyre, ata jane gjithnje ne mbeshtetje te ekipit te zemres.

Besi Donati


busy
komente