HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ FSHF planifikon superpremio ne rast fitore me Bjellorusine
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Mars 2011 23:45   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseBurime te brendshme ne Federaten Shqipetare te Futbollit kane treguar sot per Albaniasoccer.com se po planifikohet qe lojtareve kuqezi ti premtohet  nje superpremio ne rast fitore me Bjellorusine. Afro 3 mije euro ose dhe me teper do ti jepet secilit lojtare ne rast fitore ne kete ndeshje qe do percaktoje fatin per kete fushate kualifikuesen te Euro 2012. Hakmarrja kunder bjelloruseve eshte ajo qe mendojne te gjithe ne kete moment dhe fitorja per kombetaren e Kuzhes eshte detyrim.

Pirro Nika


busy
komente