HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Klodian Duro: Per fitore, te gjithe duhet te japim maksimumin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Mars 2011 00:44   pdfShtypEmail
klodian__duroFantazisti i kombetares tone dhe i Lask Linzit ne Austri ritheksoi perballjen e veshtire me Bjellorusine: "Kemi perballe nje ekip te forte si Bjellorusia dhe ne te gjithe duhet te bejme me te miren ne fushe per te bere te mundur fitoren e shumepritur dhe me shume vlere. Kjo fitore do te thote shume per ne. Une besoj shume tek forca e lojtareve qe ka ne perberje kombetarja",perfundoi deklaraten elbasanasi Duro.

Andis Shoshi

busy
komente