HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Admir Teli: Duhet te funksionoje mire gjithcka
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 24 Mars 2011 00:41   pdfShtypEmail
admir_teli_qarabaghMbrojtesi i kombetares tone Admir Teli theksoi ne deklaraten e tij se: "Duhet te funksionojne shume mire te gjithe sektoret dhe sidomos mbrojtja dhe mesfusha qe kane detyra te veshtira dhe te shumefishta. Kryesorja eshte qe te furnizojme sulmuesit tane me topa,qe jam i bindur se do ta bejne me se miri detyren,do te shenojne dhe ne do marrim 3-piket qe na nevojiten se tepermi per ecurine tone ne Euro 2012", perfundoi Admir Teli per mediat.

Andis Shoshi

busy
komente