HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Erion Bogdani: Te gatshem per fitore
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Mars 2011 20:34   pdfShtypEmail
erjon_bogdani_chievo_verona_967367033Ne pasditen e sotme futbollistet e kombetares tone kane dale ne nje konference per shtyp. Erion Bogdani, bomberi i kombetares tone eshte shprehur keshtu: " Ne kete perballje do te kemi nje kundershtar te forte. Ne takimet e meparshme kemi patur dhe raste ku kemi fituar por edhe kemi humbur ndaj tyre dhe kjo eshte mundesia me e mire qe ne te tregojme veten ndaj tyre. Eshte nje ndeshje e veshtire, por kur luajme ne fushen tone mendojme vetem fitoren. Nuk trembemi ndaj tyre dhe luajme vetem per fitore ndaj gjithcka do e tregojme ne fushe." - perfundon "Er-bomber".

Besi Donati

busy
komente