HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Jahmir Hyka: Duhet te jemi te perpikte!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Mars 2011 00:39   pdfShtypEmail
jahmir_hykaPas dhenies se konferences per shtyp te Agollit dhe Lilesdha mendimin e tij dhe ish-lojtari i Mainzit ne Gjermani, aktualisht mesfushori dhe shenuesi i golit te fitores kete fundjave per Tiranen. ne prononcimin e tij per mediat ai theksoi: "Duhet te jemi te gjithe te perpikte per kete ndeshje kaq delikate dhe domethenese per ekipin tone kombetar dhe gjithe shqipetaret. Duhet te jemi te perqendruar dhe shume efikas ne te gjitha sektoret,por une besoj te cunat dhe te gjithe ne do bejme me te miren", perfundoi prononcimin e tij "shtateshkurtri" fantazist Jahmir Hyka. 

Andis Shoshi


busy
komente