HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Startoi sot grumbullimi per ndeshjen Shqiperi - Bjellorusi
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 21 Mars 2011 16:34   pdfShtypEmail
fshf_logoKuzhe nis pregatitjet per ndeshjen e te shtunes. Skuadra eshte grumbulluar ne qytetin bregadetar te Durrsit. Sot paradite ekipi jone kombetar ka filluar grumbullimin per ndeshjen me Bjellorusine qe do te luhet ne "Qemal Stafa". Kombetarja kuq e zi ka zhvilluar seancen e pare stervitore ne oren 14:00 ne ambientet e stadiumit "Niko Dovana" te qytetit te Durrsit.

Besi Donati

busy
komente