HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
EURO 2010/ Kuzhe shpall listen, kombetare "babagjyshesh"
nga AlbaniaSoccer   E premte, 18 Mars 2011 23:48   pdfShtypEmail
Kombetarja-e-ShqiperiseTrajneri i kombetares se Shqiperise Josip Kuzhe, shpalli listen e lojtareve qeai ka planifikuar per te grumbulluar per ndeshjen eliminatore me Bjellorusine, diten e Merkure me 23 Mars. Edhe kete here, nuk kane munguar pa u thirrur "babagjyshet", Lala, Skela, Duro. Mungojne Kapllani dhe Curri te demtuar. Asnje emer i ri i thirrur per kete sfide

Ja lista e plote:

Portiere - Arjan Beqaj, Saimir Ujkani   

Mbrojtesa -  Andi Lila,  Elvin Beqiri,  Kristi Vangjeli,  Admir Teli,  Lorik Cana,  Endri Vrapi 

Mesfushore - Ansi Agolli,  Ervin Bulku,  Altin Lala,  Klodian Duro,  Gilman Lika,   Emilian Vila,  Ervin Skela,  Jahmir Hyka,  Gjergj Muzaka   

Sulmuesa - Erjon Bogdani,   Hamdi Salihi,   Elis Bakaj,   

Trajner - Josip Kuze

busy
komente