HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Josip Kuzhe vezhgon talentet e Tiranes dhe Beses
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 16 Mars 2011 20:45   pdfShtypEmail
josip_kuzhe1Gjate ndeshjes se kupes,  Tirana - Besa ne stadiumin kombetar "Qemal Stafa" ishte i pranishem edhe trajneri i kuqezinjve Josip Kuzhe. Ai e ndoqi me vemendje kete takim me arsyen e vetme per te vezhguar talentet e reja te kombetares. Dallohej qarte se ai kishte nje interesim te madh per Airel Shtinin e Beses, Jahmir Hyken, Andi  Lilen, Gilman Liken dhe disa te tjere te ekipi  i Tiranes. Kuzhe e ka bere kete vezhgim  sepse mendon per me tej per kombetaren tone. Ai  mendon  te fusi  ne ekip  disa elemente te rinj te cilet do ti vijne me se miri  ne ndihme ekipit tone kombetar.

Besi Donati


busy
komente