HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 03 Korrik 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Kombetarja fiton miqesoren me FC Hasloh
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 08 Tetor 2009 19:41   pdfShtypEmail
kombetarja_ne_malteKombetarja Shqiptare zhvilloi sot ndeshjen miqesore me skuadren  FC 08 Hasloh.
Ky takim u zhvillua ne nje atmosfere teper festive ku te pranishem ne fushen stervitore ishin rreth 200 spektatore .
Ndeshja u mbyll me rezultatin 2me0 per kombetaren Shqiptare.Golat u shenuan nga Klodian Duro ne minuten e 12-te dhe Besart Berisha ne minuten e 45-te.

Formacioni qe filloi ndeshjen
 1. Isli Hidi
 2. Armend Dallku
 3. Elvin Beqiri
 4. Endri Vrapi
 5. Altin Haxhi
 6. Besart Berisha
 7. Klodian Duro
 8. Emiliano Vila
 9. Jahmir Hyka
 10. Ervin Skela
 11. Edmond Kapllani

Ne pjesen e dyte u aktivizuan
 • Mariglen Shoshi
 • Franc Veliu
 • Gilman Lika
 • Jetmir Sefa


Kombetarja do te zhvilloje ndeshjen e dyte  miqësore ndaj  SpVgg Greuther Fürth  takim që do të luhet, më 10 tetor, ora 14:00 në “Playmobil-Stadion”.

FSHF

busy
komente