HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuzhe e fton, Gjasula e refuzon
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Mars 2011 01:00   pdfShtypEmail
Jurgen_GjasulaTrajneri i kombetares Josip Kuzhe therret ne ekip Jurgen Gjasulen, por ky i fundit nuk deshiron te lere pasaporten Gjermane per ate Shqiptare. FSHF ka pregatitur dokumentacionin e duhur qe mesfushori i Frankfurtit te behet pjese e ekipit kombetar Shqipetar. Gjasula ka ne dore fatin qe i ka trokitur ne dere per te luajtur per atdheun e tij.

Besi Donati

busy
komente