HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Heinz Wilkeroth: Se prisnim qe Skela te ishte i fshehte
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Mars 2011 16:03   pdfShtypEmail
skela_greuther_albania_thumbPas firmes se Skeles me skuadren Polake Arka Gdynia nuk mund te rrinin pa folur drejtuesit e skuadres modeste gjermane.Heinz Wilmeroth ka thene per te perditshmen me te madhen gazete gjermane Frankurter Allgemeine Zeitung se:"Se prisnim qe Ervin Skela te largohej ashtu dhe aq me teper ti bente gjerat ne fshehtesi,ky eshte nje veprim i papergjegjshem nga ana e tij karshi nesh,por ne do te vazhdojme rrugen tone dhe do te mendohemi mire me pare kur te bejme marrveshje me lojtare te tjere".

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente