HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe: Duhet te fitojme, Skela do te rikthehet!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Shkurt 2011 23:21   pdfShtypEmail
josip_kuzhe124 ore para sfides me Sllovenine trajneri i kombetares tone Josip Kuzhe u shpreh se "Eshte obligim per ne qe ta fitojme ndeshjen me Sllovenine pasi vjen sfida tjeter shume e rendesishme me Bjellorusine per eleminatoret e Europianit ku ne duhet te shkojme me moral shume te larte,por gjithashtu jam i kenaqur me kondicionin fizik te lojtareve,por dhe per Skelen i cili pavaresisht se vendosi te luaj ne kategorine e 5 Gjermane do te rikthehet per ndeshjen e rradhes per eliminatoret" theksoi Kuzhe.

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente