HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Altin Lala: Brenda vitit do ta le futbollin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Shkurt 2011 23:14   pdfShtypEmail
Altin_LALA_1Kapiteni i kombetares tone dhe lojtari skuadres se Hannoverit ne Gjermani Altin Lala ka folur sot perpara mediave per veten e tij dhe per sfiden me Sllovenine, ku ai tha: "Besoj se brenda ketij viti do ta le futbollin pasi keto dy demtimet e fundit ne moshen time eshte e pamundur te vazhdoj me. Aktualisht ndjehem me mire dhe per sa i perket ndeshjes me Sllovenine une mendoj se do jete ndeshje e forte pasi ata kane nje grup te mire qe e kane cuar dhe ne boterorin qe kaloi. Personalisht, besoj se ne do ti mundim" perfundoi Lala. 

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente