HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Cmime te lira per miqesoren me Sllovenet
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Shkurt 2011 13:34   pdfShtypEmail
bileta_per_ndeshjeFederata Shqipetare e Futbollit ka publikuar listen e cmimeve te biletave per miqesoren qe do te luhet neser me Sllovenine.Cmimet kete rradhe jane te lira dhe pritet interesim i madh i tifozeve kuqezi.
Ne tribunen qendrore nje bilete kushton 2000 leke(te reja)
Ne tribunen D2 500 leke( te reja)
ne D1 dhe D3 300 leke (te reja)
Ndeshja Shqiperi-Slloveni do te luhet neser ne stadiumin Qemal Stafa ne oren 20:00 dhe do te gjykohet nga nje treshe gjyqtaresh grek

Pirro Nika

busy
komente