HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Grumbullimi nis neser ne Durres
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Shkurt 2011 16:21   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitet1Kombetarja shqipetare do te nis grumbullimin neser ne qytetin e Durresit ne hotel “Dyrrah”. Te henen kuqezinjte ne drejtimin e Josip Kuzhe do te sterviten dy here. Paradite ne oren 10:00, stervitja do te zhvillohet ne fushen ku stervitet Besa e Kavajes. Mbasdite do te sterviten ne stadiumin “Niko Dovana” ne Durres. Te marten stervitja do te zhvillohet ne stadiumin “Besa” te Kavajes ne oren 15:30 ndersa te enjten eshte ndeshja miqesore me Sllovenine.

Enea Shtrepi

 


busy
komente