HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 02 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Duka dhe Kuzhe te djelën ne Korçe
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 03 Tetor 2009 17:01   pdfShtypEmail
josip_kuze_armand_dukaTrajneri i kombetares shqiptare Josip Kuzhe pasi ka ndjekur takimin Tirana-Kastrioti te perfudnuar 1-1, diten e djele do te udhetoje per ne Korçë per te ndjekur takimin Skenderbeu-Apolonia. trajneri i kombetares eshte i interesuar per lojtarin e Apolonise Shoshi dhe deshiron qe ta vezhgoje nga afer ne kete takim. I pranishem me trajnerin Kuzhe do te jete edhe Presidenti i FSHF-se Armand Duka

Klevis Bejkolli

busy
komente