HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 05 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuzhe rikthehet te drejtoje skuadren nga pankina
nga AlbaniaSoccer   E martë, 16 Nentor 2010 23:39   pdfShtypEmail

josip_kuzhe1Trajneri i kombetares shqipetare Josip Kuzhe do te kthehet te drejtoje nga pankina. Gjendja shendetesore e tij eshte permiresuar dhe tani ai ndihet gati per tu ulur ne pankine dhe drejtuar Shqiperine ne miqesoren ndaj Maqedonise. Kuzhe pesoi nje hemoragji cerebrale para nje muaji dhe mungoi ne dy ndeshjet per eleminatoret e EURO 2012. Tani ai eshte ne nje gjendje te mire dhe ky lajm ka gezuar pa mase tifozet kuqezi qe jane bere simpatizante te zjarrte te kroatit.

Enea Shtrepi


busy
komente