HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Kuzhe ben gati formacionin anti-Maqedoni
nga AlbaniaSoccer   E martë, 16 Nentor 2010 23:28   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseNje dite para ndeshjes miqesore me Maqedonine, trajneri Josip Kuzhe ka bere gati formacionin qe do te luaj nga minuta e pare. Kuqezinjte nuk do te kene shume ndryshime nga ndeshjet e fundit pasi kroati ka preferuar te luaj fillimisht me titullaret e me pas te hedhe ne fushe disa nga te rinjte te cilet ai ka ndermend ti testoje ne kete ndeshje. Ndeshja mes Shqiperise dhe Maqedonise do te zhvillohet neser pasdite ne stadiumin Skenderbeu ne qytetin e Korces, ne oren 18:00.

Formacioni i mundshem 4-2-3-1

Ujkani

Lila Dallku Teli Vangjeli

Bulku, Lala

Muzaka, Duro, Agolli

Salihi

Enea Shtrepi


busy
komente